Witam bardzo serdecznie na łamach mojego serwisu www.StudioVideoImpresja.pl . W związku z pojawiającymi się kolejnymi podróbkami nowo powstałych stron internetowych zawierających części składowe nazw mojej firmy, oraz osób posługujących się fragmentami nazwy mojej firmy pragnę przedstawić swoją sylwetkę. Aby nazwisko Domański Robert trwale kojarzyło się z nazwą www.StudioVideoImpresja.pl

  

     Nazywam się Robert Domański. Filmowaniem wesel zajmuję się od około 10 lat. Z całym przekonaniem mogę powiedzieć, że poznałem ten biznes od podszewki.  Więcej o mnie w www.RobertDomanski.pl

      Jako firma WWW.StudioVideoImpresja.pl wspólnie z moją małżonką Anną i grupą współpracowników od 2003 roku realizujemy usługi weselne na terenie całej małopolski, a również zlecenia z całego kraju.   

 

     Od 2007 roku prowadzę również KURSY I WARSZTATY INDYWIDUALNE „ Jak filmować i montować filmy weselne „ na terenie całej Polski.

    Wielokrotnie uczestniczyłem w spotkaniach par młodych i konsultacjach przedślubnych z cyklu „ Jak urządzić swój wymarzony ślub „ zawierających praktyczne porady z zakresu wideo i foto

      W 2009 roku uruchomiłem ogólnopolski duży portal społecznościowy dla kamerzystów WWW.portal.studiovideoimpresja.pl  gdzie kamerzyści całkowicie bezpłatnie mogą zamieścić ogłoszenia z branży

      Od kilku lat jako firma zajmuję się również tworzeniem animacji i czołówek weselnych, ślubnych i okolicznościowych, wykonujemy czołówki oraz wszelkie komponenty niezbędne do montażu weselnego.   

        w 2010 r powstał mój najnowszy portal ogólnopolski WWW.animacjeweselne.pl  gdzie zarówno Pary młode, jak i kamerzyści obsługujący ich wesele mogą zakupić ANIMACJE I CZOŁÓWKI WESELNE tworzone na rynek ogólnopolski.     W ostatnim czasie podpisaliśmy również umowę z zagraniczną firmą i rozpoczęliśmy kolportaż naszych produktów  na rynek zachodni.

     Jesteśmy również jako firma przedstawicielem jednej z czołowych zachodnich firm wprowadzających na rynek programy do edycji video.

 

     Końcem 2010 roku WYDAŁEM SWÓJ PIERWSZY KURS MULTIMEDIALNY zarejestrowany w trakcie jednego z warsztatów. Obecnie jest on sprzedawany na terenie całego kraju jako kurs wideo dla kamerzystów weselnych.

 

     Początkiem 2011 roku WYDAŁEM SWOJĄ  KSIĄŻKĘ Poradnik Kamerzysty weselnego. W chwili obecnej pracuję nad następną pozycją, która niebawem pojawi się w moim dorobku.

    Z każdą chwilą  rozwijam swoje umiejętności korzystając z najnowszych zdobyczy techniki jako priorytet stawiając sobie aktualne trendy i oczekiwania  klientów.    Zapraszam do skorzystania z usług mojej firmy.

                                                                                                                                  

                                                                                            Dziękuję za uwagę.      Robert Domański

  

      

Copyright © 2011 Robert Domański.
All Rights Reserved.